Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. jul
14:00
Aalborg KFUM
Herning Fremad
U16 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:00
Aalborg KFUM
Birkelse IF
U17 Piger C (08-09) 8:8 - Efter 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Aalborg KFUM
ØVI/TTB
U15 Piger C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
Aalborg KFUM
Gug B
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 673
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:30
Aalborg KFUM
Støvring IF
M+40 - 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Aalborg KFUM
Fortuna Hjørring
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 831
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:00
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Aalborg KFUM
FK Alliancen
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Aalborg KFUM
Oversidder
U11 Piger A (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Aalborg KFUM
Biersted/Nørhalne/Vadum
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Aalborg KFUM
Skagen IK
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Aalborg KFUM
AGF, Aarhus (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Mejdal-Halgård Fodbold
Herning Fremad (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:45
VRI
AaB (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:45
Mejdal-Halgård Fodbold
AGF, Aarhus (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
VRI
Herning Fremad (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
AaB (1)
Aalborg KFUM
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Aalborg KFUM
Vildbjerg SF
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 451
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:15
AGF, Aarhus (1)
VRI
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:15
Herning Fremad (1)
AaB (1)
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Aalborg KFUM
Mejdal-Halgård Fodbold
U12 Drenge A1 (13) 8M - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
Aalborg KFUM
Hals FS
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
St. Restrup IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 62
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
RKG
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
Nibe BK
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 732
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:45
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 536
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aalborg KFUM
Gug B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aalborg KFUM
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:15
Aalborg KFUM
Bagterp IF
U12 Drenge A2 (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Aalborg KFUM
Eastside Viborg
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 487
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
Aalborg KFUM
AaB
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 261
|